MÜŞTERİ PANELİ

Giriş Yap veya Kaydol

ALIŞVERİŞ SEPETİ

0 Ürün Vardır
Recently added item(s)
Subtotal: $420.00
İndirimli Ürünler
 • SEAMLESS İP ASKILI RİPLİ ÇIT

  SEAMLESS İP ASKILI RİPLİ ÇIT

 • Renkli Bikini Takım

  Renkli Bikini Takım

 • Pembe Şık Mayo

  Pembe Şık Mayo

 • ARKADAN ÇAPRAZ BAĞLI TAYT

  ARKADAN ÇAPRAZ BAĞLI TAYT

 • ELLERİ BAĞLI DANTELLİ BABYDO

  ELLERİ BAĞLI DANTELLİ BABYDO

 • Destekli Saten Fantazi Sütye

  Destekli Saten Fantazi Sütye

 • DÜZ PAÇA UZUN TAYT

  DÜZ PAÇA UZUN TAYT

 • HAMİLE KÜLODU

  HAMİLE KÜLODU

 • MİKRO LEOPAR JARTİYER TAKIM

  MİKRO LEOPAR JARTİYER TAKIM

 • SEKSİ EROTİK FİLELİ FIRFIRLI

  SEKSİ EROTİK FİLELİ FIRFIRLI

Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR.......

Bayanvitrin.com Müşteri hizmetleri Departmanı tarafından hazırlanan bu sayfa sizler tarafından sorulan ve sitemizi sorunsuz kullanmanızı , alışverişinizi güvenli ve problemsiz olarak yapmanız amacıyla hazırlanmıştır Müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen www.bayanvitrin.com sorularınıza cevap vermekten, güvenli ve sorunsuz alıveriş yapmanızdan mutluluk duyar

Eğer bu bölümde aradığınız cevaplara ulaşamadıysanız lütfen bize info@bayanvitrin veya 7/24 0850 3028822 numaralı Müşteri Hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

1. SİTENİZDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK GÜVENLİ MİDİR?

www.bayanvitrin.com E-Ticaret Mağazamız, sizlere internet üzerinden güvenli, rahat ve huzurlu bir alışveriş imkanı sağlamak için kurulmuştur. 
www.bayanvitrin.com, dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan SET (Secure Electronic Transaction) ve SSL (Secure Socket Layer) sistemlerini kullanmaktadır.     Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları SSL ve 256 bit şifreleme sistemiyle yapılmaktadır.

(http://www.microsoft.com/turkiye/athome/security/default.mspx adresinden bilgisayarınızın güvenlik ayarları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.) 

Firmamıza, e-ticaret  ödeme desteğini sağlayan ve uluslararası platformda  yerini almış Payu Güvenli Ödeme Sistemidir. Kişisel bilgilerinizden hiçbir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemeyecektir. Kredi kartı numaralarının onayları direkt  Payu Sistemi tarafından verilecektir.

www.bayanvitrin.com Asla kredi kartı özel bilgilerinizi göremez, göremediği için hiçbir zaman kaydetmez, saklamaz. 

2. ÖDEME AŞAMASINDA HATA MESAJI ALIYORUM? 


Sıkça Karşılaşılan Hatalar Ve Çözümleri
'Cardholder Name' cannot be empty - Kredi kartı bilgilerinizi girerken isim soyisim kısımlarını boş bırakmanız halinde aldığınız hata mesajıdır. 
Invalid credit card number - Kredi kartı numarasını yanlış girmeniz halinde aldığınız hata mesajıdır. 

Invalid expiration date - Kredi kartınızın son kullanım tarihini yanlış girmeniz halinde aldığınız hata mesajıdır.
Sunucumuz ile bankanız arasında yapılan işlemler sırasında bankanızdan gelecek hata mesajlarının açıklamalarını bankanızı arayarak öğrenebilirsiniz.   (örn: Yapı Kredi Bankası'nın kredi kartını kullanıyorsanız alabileceğiniz hata listesine şu adresten ulaşabilirsiniz:   http://setmpos.ykb.com/PosnetF1/yardim_tr/hataKodlari/02_sunucu.htm)
Shipping information is not specified - Ödeme aşamasında kargo bedeli hesaplanırken nadiren oluşan bir hatadır. Ödeme sayfasında "Uygula" butonuna bir kaç kereden fazla basılması durumunda veya "Lütfen Bekleyiniz" ibaresinin dikkate alınmamasıyla ortaya çıkacak bir hatadır. İşlem, sayfa yenilendikten sonra tekrar yapılabilir.
Cant calculate shipping using this method - Ürünlerinizden biri veya birkaçı, sistem akışı içerisinde gerekli verileri zaman aşımı nedeniyle kaybetmiş olması nedeniyle bu hatayı almaktasınız. Müşteri hizmetlerimize bilgi verirseniz ürünle ilgili düzenlemeyi sizin adınıza yapacaktır.

3. NEDEN BEDEN SEÇİMİ YAPAMIYORUM? 

İnternet sitemizdeki ürünler depomuzdaki stoklarımız ile koordinasyonlu şekilde çalışmaktadır. İstediğiniz ürünlerin beden ve renklerini seçemiyorsanız muhtemelen bazı renk ve beden stoklarının depomuzda bulunmamasındandır. Sistem stoklarda olmayan ürünlere Beden , Renk gibi ayırıcı nitelikleri aktifleştirmez, stokta olmayan ürünlerin siparişini yapamazsınız...
Ayrıca seçim yapamamanızın browser ile ilgili bir sorun olup olmadığını anlamak için diğer ürünlerin seçilip seçilmediğini denemenizi öneririz.

 

4. WWW.BAYANVİTRİN ÜZERİNDEN VERDİĞİNİZ SİPARİŞİN STOKLARDA OLMADIĞI YÖNÜNDE MAİL VEYA MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN GERİ DÖNÜŞ BİLDİRİMİ OLDU.. 

Sitemiz üzerinde satışa sunulan ürünler üretici firma ve firmamız depo stoklarıyla koordineli olarak çalışmaktadır. Ancak kimi durumlarda özellikle seri sonu olan ve stokları belli sınırların altına inmiş ürünlerde zaman zaman istemiş olduğunuz ürünler tedarik edilememektedir. Bu ürünlerin yerine model, renk veya beden olarak en yakın alternatifleri sizlere e-posta veya müşteri temsilcisi ile sunulmaktadir. Size gelen e-posta ve geri dönüş sonrasında; 
i.dilerseniz sunulan alternatif ürünü tercih edebilir,
ii.Belirtilen ürünlerin dışında yeni bir ürün seçebilir,
iii.Bu ürünün siparişinizden çıkarılarak kalan ürünlerin gönderilmesini isteyebilir,
iv.Bu tutarin yeni siparişlerinizde kullanılmak üzere saklanması isteyebilir.
v.veya siparisinizin iptalini isteyebilirsiniz.
Böyle bir durumda kredi kartınıza sadece fatura edilen ürünlerin tutarı yansıtılacaktır. Havale/EFT ile ödeme yaptıysanız, kalan fark tutarı yine ayni banka hesabına iade edilecektir. Kapıda kredi kartı veya Nakit Ödemelerde ise; vereceğiniz banka hesabına ortalama 15 gün içerisinde iade yapılacaktır.

5. ÖDEME SEÇENEKLERİM NELERDİR?

1- Anlaşmalı Banka Kartları ile sistemde belirtilen taksit imkanlarıyla alışveriş yapabilirsiniz.

        PAYU (Güvenli Ortak Ödeme Sistemi ) tarafından  belirlenen Bankaların Kredi Kartları ve Sitede belirtilen Taksit İmkanları ile Güvenli Alışveriş

2- Kapıda Ürün Tesliminde Ödeme Yapabilirsiniz.

       Anlaşmalı olan Kargo Firmaları ile Kapıda ödeme sistemini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.. Siparişinizin 150(yüzelli) tl altında olması durumunda 6,50 tl Kapıda Ödeme Ücreti Sipariş faturanızın üzerine ilave edilecektir.

3- Site içerisinde belirtilen Banka Hesaplarımıza yapılacak banka havalesi ile

       Firmamızın çalıştığı ve sitemizde bildirilmiş olan banka hesaplarımıza , Siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi Havale olarak yapmanız durumunda %2 havale indirimi sipariş tutarınızdan sistem tarafından otomatik olarak düşecektir. Sipariş Sonrasında yapmış olduğunuz Havale ödemenizi , Kullanıcı panelinizdeki Ödeme Bildirim Formunu göndererek , sipariş onayınızın hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Anlaşmalı Kargo yetkilisi, sipariş veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir. Bu sebeple sipariş verirken üye (ya da teslimati alacak kisi bilgisi) / (fatura / adres) bilgilerinizi tam olarak girmeye özen gosteriniz.

Ödeme yapmadan önce Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

7. ÖDEME ANINDA KREDİ KARTIMI REDDEDİYOR? 

Alışverişin son aşamasında kredi kartı bilgileriniz, online olarak bankaya iletilerek provizyon istenir. Provizyon alınması durumunda, siparişiniz tamamlanır. Geçici bir süre için banka ile irtibatın kesilmesi halinde provizyon talebi geri çevrilebilir. Bu gibi durumlarda kısa bir süre sonra tekrar denemelisiniz. Kredi kartınızın sürekli olarak reddedilmesi ise aşağıdaki sebeplerden kaynaklanmış olabilir.
a-Yanlış kredi kartı numarası giriyor olabilirsiniz.
b-Kredi kartı tipi (VISA, MASTER) yanlış giriyor olabilirsiniz.
c-Kredi kartınızın harcama limiti dolmuş olabilir.
d-Kredi kartınızın son kullanım tarihi geçmiş olabilir.
f-Kredi kartınız internet üzerinde kullanıma aç›k olmayabilir. (Bankanızı arayınız)
g-İnternet bağlantınız kopmuş olabilir.

8. SANAL KART KULLANABİLİR MİYİM? 

Sanal Kart, bankaların özellikle internet alışverişi için hizmete sundukları bir çeşit kredi kartıdır. Bu kartın özelliği ise, limitinin 0 (sıfır) olmasıdır. Peki, limiti sıfır olan bir kartla nasıl alışveriş yapacaksınız?
Önce, satın alacağınız ürün(lerin) toplamını hesaplıyorsunuz.”Satın al” butonuna basmadan önce, ilgili bankanın internet şubesine girip, hesabınızdan veya sürekli kullandığınız kredi kartından, ödeyeceğiniz kadar olan tutarı sanal karta yüklüyorsunuz.
Böylece sanal kartınızın limiti, alışveriş yapacağınız ürün bedeli kadar oluyor. Alışverişinizi yapıyorsunuz ve sanal kartınızın limiti tekrar sıfır oluyor.

9. SİPARİŞİM NE KADAR SÜREDE HAZIRLANIR? 

Siparişinizdeki ürünün stoklarda bulunması ve WWW.BAYANVİTRİN.COM'a gelen siparişlerdeki yoğunluk durumuna göre; mesai saatleri içerisinde 16.00'a kadar verilen aynı gün,16.00'dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün işleme alınır. Cuma günü ise 16.00'dan sonra gelen siparişler pazartesi işleme alınır. Olağandışı bir durum olmadığı müddetçe 16.00'a kadar olan siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra alınan siparişler bir sonraki gün kargoya verilir.  
WWW.BAYANVİTRİN.COM siparişinizi mümkün olan en kısa sürede hazırlamaya çaba gösterir. Belirtilen sürede hazırlanan siparişler tarafıniza ulaştırılmak üzere Anlaşmalı olan Kargo'ya iletilir. Kargo firmasının teslimatları ortalama 1-5 iş günü arasında degişmektedir. (Bu süre illere göre değişmektedir.) Siparişinizin kargodaki aşamasını size e-posta ile bildirilen "Kargo Takip" numarasi ile görebilirsiniz.

10. SİPARİŞİMİ VERDİM NASIL TAKİP EDECEĞİM? 

Sitemizdeki üyelik hesabınız bölümünde yer alan "Sipariş Takibi" alanından siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.
Ayrıca Kargoya verilmiş ürünlerin kargodaki durumunu görebilmeniz için tarafınıza e-posta ile kargo takip numarası gönderilmektedir. Bu takip numarasıyla kargonuzun nerede olduğunu, anlaşmali olduğumuz Kargo’nun adresinde bulunan ”Gönderi Takip” kısmından görebilirsiniz. 

11. NE KADAR KARGO ÜCRETİ ALINMAKTADIR?

Toplam alışveriş tutarı 90,00 TL’ nin altında kalan siparişlerden 6,50 TL Kargo Ücreti alınmaktadır. 90,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. 

13. KARGO PAKETİ İÇERİSİNİN BELLİ OLMASINI İSTEMİYORUM?


İnternetten verilen siparişlerde teslim adreslerinin ofis, işyeri vb. ortamlar olması sebebiyle paketin içeriğinin belli olmaması için dışında veya herhangi bir yerinde WWW.BAYANVİTRİN.COM veya herhangi bir ifade yada ibare yer almamaktadır.
Yine belli olmaması için faturanızda sadece ürünün genel adı, giysi olarak  yazılmaktadır. İçeriği yazılmamaktadır. Ayrıca Fatura CTT Dış Tic. Ve Dan.Ltd.Şti olarak düzenlenmektedir.

14. ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜN DEFOLU NE YAPMALIYIM?

WWW.BAYANVİTRİN.COM olarak satmış olduğumuz ürünler üreticiler tarafından pek çok kez kalite kontrol aşamasından geçmektedir.  Buna rağmen almış olduğunuz ürününün üretimden kaynaklı problemlerinde; Elinizdeki ürünü ve durumu anlatan bir not ile birlikte bize göndermenizi rica ederiz. Ürünü iade edecekseniz mutlaka faturasını tüm nüshalarıyla birlikte pakete dahil ediniz. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içinde iade talebinde bulunmanız gerekmektedir.

15.ÜRÜN KÜÇÜK/BÜYÜK GELDİ DEĞİŞİMİ NASIL YAPMALIYIM?


Almış olduğunuz ürünün beden değişimini istemeniz durumunda; Elinizdeki ürünü ve istemiş olduğunuz yeni beden bilgilerini yazacağınız bir not ile birlikte bize göndermenizi rica ederiz.
Ürün farklı bir model ile değişecekse mutlaka faturasını da tüm nüshalarıyla pakete dahil ediniz.
Bunun için 0850 3028822 numaralı Müşteri Hizmetleri Numaramızı Aramanız, Site içerisinde belirtilen İade Ve Değişim Kuralları doğrultusunda değişiminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Ürün tarafımıza ulaştığı anda yeni ürün adresinize Kargo ile gönderilecektir.

15. SİPARİŞİM TESLİM EDİLDİ BAZI ÜRÜNLER EKSİK NE YAPMALIYIM?


İnternet sitemizdeki ürünler tedarikçi depolarındaki  stokları ile koordinasyonlu şekilde çalışmaktadır. Ancak bu duruma rağmen bazı zamanlarda siparişini vermiş olduğunuz ürünler stoklarımızda bulunamamaktadır. Bu gibi durumlarda tarafınıza bu ürünün alternatifleri e-posta ile bilgi olarak geçilmektedir. Ancak alternatifleri bulunmayan ürünlerde ise mevcut ürünler gönderilmekte ve sadece size gelen fatura tutarı kredi kartınızdan düşülmektedir.

16. SİPARİŞİMİN BAZI/TÜM ÜRÜNLERİNİ İADE ETTİM TARAFIMA TUTAR İADE İŞLEMİ NASIL YAPILACAKTIR?

Internet sitemizdeki ürünlerin bir kısmını veya tümünü iade etmeniz ve ürünlerin tarafımıza ulaşmasından sonra ödeme şeklinizin durumuna göre iade yapılacaktır. İnternet üzerinden kredi kartı ile ödemelerde aynı kredi kartınıza iade yapılır. Havale veya eft ile ödeme yaptıysanız, aynı hesap numarasına iade yapılır. Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme yaptıysanız; vereceğiniz banka hesabı numarasına tutar iadesi yapılacaktır. Bu hesap numarasını iade ettiğiniz ürünün içine koyacağınız bir not ile ve info@bayanvitrin.com’ a bir e-posta atarak yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneklerinde (kapıda kredi karti veya kapıda nakit) ise; tutar Kargo firmasından hesabımıza geçtikten sonra tarafınıza gönderilmektedir.

17. SİPARİŞİMİ TESLİM EDEN KARGO YETKİLİSİ KREDİ KARTI BİLGİLERİMİ İSTEDİ NE YAPMALIYIM?

Siparişinizi getiren Sürat Kargo yetkilisine alışverişinizin ödemesinin ne şekilde olacağı talimatı geçilmektedir. Bu nedenle Kredi Kartı Bilgilerini Paylaşmayınız.

18. KARGO FİRMASI YETKİLİSİNİN DAVRANIŞLARINDAN HOŞNUT DEĞİLİM NE YAPMALIYIM?

Siparişinizi getiren Kargo görevlisi her ne kadar bizden bağımsız bir firmanın elemanı olsa da, bizim firmamızı temsil etmektedir. Kurye görevlisinin davranışlarından hoşnutsuz olmanız durumunda lütfen münakaşaya girmeyiniz. Kargo görevlisinin ismini alınız, eğer bu mümkün olmazsa size paket ulaştırma saatini ve gününü lütfen tarafımıza bildiriniz. (info@bayanvitrin.com) Yaşanan bu gibi durumlar için gerekli birimlerle irtibata geçilecek ve size bilgi iletilecektir.

19. KARGO FİRMASI TESLİMAT İÇİN GELMİŞ BEN YOKTUM NE YAPMALIYIM?

Sizi evde veya işyerinde bulamayan kargo görevlisi, ikinci bir kez daha ziyarete gelecektir. Sizi yine bulamaz ise en yakın irtibat noktasının adresini bırakarak sizi paketinizi almak üzere oraya davet edecektir. Aynı zamanda, İnternet Müşteri İlişkileri üyelik sırasında verdiğiniz telefon ve e-posta adresleri kanalıyla size ulaşmaya çalışacaktır. Buna rağmen 5 gün boyunca sizden bir haber alınamaması durumunda, paketiniz depomuza geri gönderilerek iade işlemleri yapılacak ve kargo ücreti düşülmek suretiyle sipariş bedeli kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.

20. KİŞİSEL BİLGİLERİMİ SİZE VERMEM GÜVENLİ MİDİR?

www.bayanvitrin.com, verdiğiniz bilgileri yalnızca, sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve size daha çok hitap edecek ürünler satabilmek için kullanılır.

      CTT DIŞ TİC.VE DAN.LTD.ŞTİ.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

info@bayanvitrin.com / 0850 302 88 22